Kuveyt Nakliye

05.12.2021
1.058
Kuveyt Nakliye

Uluslararası taşımacılıkta senelerin deneyimine sahip olan NASA International bu yapısı ile birlikte sizlere Kuveyt nakliye alanında da standartların üstünde bir hizmet yapısı sunmaktadır. Bir Ortadoğu ülkesi olarak Türkiye ile çok eskiye dayanan ve önemli ilişkileri bulunan Kuveyt, bugün hem ithalatta hem ihracatta Türkiye’nin ticari çalışmalarını sürdürdüğü bir ülkedir. Bu nedenle iki ülke arasındaki taşımacılık hizmetleri en önemli hizmet rotaları arasında bulunmaktadır.

Kuveyt Nakliye Hizmetleri

Sizler için düzenli bir şekilde yıl boyunca sunmaya devam ettiğimiz Kuveyt nakliyat hizmetlerinde değişen araç türleri ile birlikte çok geniş bir yapıda karayolu taşımacılığı, tır taşımacılığı, proje ve ağır nakliye taşımacılığı hatta denizyolu taşımacılığı gibi birçok yöntem bulunmaktadır. Bünyemizde Kuveyt taşımacılık hizmetlerinin gerçekleştirilmesi için tecrübeli ve eğitimli bir ekip, gereken tüm yetki belgeleri, personel eğitim belgeleri ve yabancı dil tecrübesi ile hizmet vermektedir.

Standart Karayolu Nakliye Hizmetleri

Kuveyt ile Türkiye arasındaki anlaşmalar gereği taşımacılık gerçekleştirilmesi için en sık olarak kullanılan yöntem karayolu nakliye sistemidir. İki ülke arasında sağlanan Kuveyt karayolu nakliye hizmetlerinde Arap yarımadasından geçerek Basra Körfezi kıyısına kadar ulaşan veya Irak üzerinden Kuveyt topraklarına ulaşan bir rota tercih edilebilir. Her iki rota üzerinden de ulaşım gerçekleştirilmesi için Kuveyt taşımacılık hizmetlerinde sorunsuz ve yeni sistem araçlar kullanılmaktadır.

Talep Edilen Hizmetler

Ülkemizde Ortadoğu ticaret faaliyetlerine devam eden birçok firma için mal ve hizmet ihracatı gerçekleştirilmesi ve yine ithalat yapılması açısından Kuveyt yoğun talep görmektedir. Başarılı bir nakliyat sürecinin yürütülmesi açısından da tecrübeli bir yapı ile firmamız Türkiye’nin nitelikli Kuveyt nakliye firmaları arasında bulunmaktadır. Bu yapı ile birlikte talep edilen net zamanda, hızlı ve operasyonel bir süreç yürütülerek sevkiyat gerçekleştirilmektedir.

Kuveyt Tır Nakliye Sistemleri

Kuveyt nakliye hizmetleri karayolu ile gerçekleştirildiği için en temel yöntemde tır nakliyesi sağlanması gerekmektedir. Bu sistem ile birlikte gerçekleştirilebilecek taşımacılık hem komple taşımacılık hem de parsiyel taşımacılık olarak değişen yöntemlerde uygulanabilir. Bu açıdan Kuveyt tır nakliye hizmetleri için öncelikle ihracat gerçekleştirilecek veya ithalat gerçekleştirilecek yükün türü ve boyutları tespit edilmelidir.

Komple taşımacılık gerçekleştirilmesi için kullanılan araçlarımızda kapalı dorse açık yük taşımacılığı sağlayabilecek araçlar, frigo taşımacılık, araçları ağır yük taşımacılığı sağlayabilecek araçlar gibi birçok aracımız özmal olarak bünyemizde yer almaktadır. Bu sayede Kuveyt lojistik hizmetlerinde örneğin kuru gıda taşımacılığı için kapalı dorse araçlarda istediğiniz tüm kapasitelerde yük taşımacılığı gerçekleştirilebilir.

Parsi̇yel Nakliye Hizmetleri

Bir diğer sistem olarak Kuveyt parsiyel nakliye hizmetlerinin gerçekleştirilmesi için de yine tır taşımacılığı karayolu yöntemi ile sağlanmaktadır. Eksiksiz bir disiplin içerisinde gerçekleştirilen bu taşıma sisteminde CMR sigortası gibi avantajlar ile parsiyel taşımacılık tam zamanlı ve takip edilebilir bir yapıyla sunulmaktadır. Bu yapı ile birlikte Kuveyt parsiyel nakliye hizmetleri içerisinde yine gıda taşımacılığı, tekstil ürünleri, elektronik ürün taşımacılığı veya mobilya taşımacılığı gibi birçok hizmet talep edilebilir.

Ekonomik Kuveyt Nakliye Fiyatları

Şirketimiz bünyesinde gerçekleştirilen Kuveyt transport hizmetlerinde kuru yük taşımacılığı, frigo taşımacılık, parsiyel taşımacılık, komple taşımacılık gibi birçok sistem bulunmaktadır. Bu noktada özellikle en uygun navlun rakamlarının belirlenmesi için yükün türü ve kapasitesi göz önünde bulundurularak hesaplamalar birim fiyatlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Taşımacılıkta kalite standartlarına uygun bir şekilde liman hizmetleri, acente hizmetleri, depolama gibi birçok farklı ek hizmetin de gerçekleştirilmesi ile rekabete uygun bir fiyatlama sağlanmaktadır.

Ekonomik çözümler sağlayabilmek açısından lojistik hizmetlerinde Kuveyt nakliye fiyatları kapsamında size her zaman dış ticari ilişkilerinizi sorunsuz yürütebilmeniz açısından avantajlı rakamlar sunulmaktadır. Sistematik bir yapıyla en uygun rakamlarda sunduğumuz bu hizmetlerde ülkede birçok farklı şehre ulaşabilecek şekilde gerçekleştirilen taşımacılıkta her zaman bütçe avantajı elde edilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Naci Sarı
Naci Sarı
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tıkla Ara