Bulgaristan Nakliye

06.12.2021
843
Bulgaristan Nakliye

Bulgaristan nakliye için, alanında uzmanlığa sahip , müşteri odaklı düşünce yapısına sahip olan ve en önemlisi uluslar arası anlamda başarılı firmalar ile çalışmanız gerekir. Bir çok uluslar arası anlamda hizmet verme yetkisi olmayan firma, Bulgaristan ile alakalı hizmetlerinize talip olabilir. Fakat bu prosedür gereği yasal olmayan ve yaptırımı son derece büyük bir durumdur. Şirket olarak sahip olduğumuz ulusalar arası bilinirlik sayesinde, sizlere tüm kıtalar arası taşımacılık süreçleri kapsamında yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Nakliyat hizmetleri kapsamında merak ettiğiniz pek çok soru olabilmektedir. Bu sorulara en doğru yanıtı almak adına şirketimiz ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Aradığınız taşımacılık ile alakalı çözümleri sitemiz sayesinde çok rahat bir şekilde bulmanız mümkündür. Taşımacılık kapsamında sizlere vereceğimiz bilgileri de kullanmanız mümkündür. Bulgaristan nakliye firmaları hakkında çok önemli süreçleri sizlere sunacağız.

Ülkemizin komşularından biri olan Bulgaristan ile ticaret anlamda her daim devam eden bir ortaklığımız vardır. Bilindiği gibi Bulgaristan AB üyesi ülkeler arasında yer almaktadır. Karayolu taşımacılık  noktasında, mesafesi sayesinde çok uygundur. Bulgaristan tır nakliye ekiplerimiz, her an için hazır bir şekilde bekler.

Firmamız sunduğu hizmetler kapsamında Kapı Kule Sınır Kapısı üzerinden Sofya’nın tüm illerine tenteli araç, firgo, proje nakliyat hizmeti ve parsiyel taşımacılık imkanı sunmaktadır. Uluslar arası anlamda yeterlilik belgesine sahip olan araçlar ile yapılan bu hizmetler için bizi tercih edebilirsiniz.

Bulgaristan Nakliye yapan firmalar

Bulgaristan nakliye yapan firmalar bazı noktalara dikkat etmek zorundadır. Hizmet alanı olarak hava yolu, deniz yolu ve kara yolu tercih edilebilir. Sahip olduğumuz tecrübe kapsamında, sizler için profesyonel anlamda en etkili hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Çok geniş bir araç filomuz olması yanında uluslar arası tecrübemiz de ön plana çıkma noktasında etkili olmaktadır.

Bulgaristan transport hizmeti de sunduğumuz seçenekler arasında yer almaktadır. Türkiye’nin her bölgesinden, Bulgaristan’a kara yolu ile taşımacılık yapılması söz konusudur. Avrupa standartlarının üstünde olan araç yapımız bunun için gerekli olan imkanı sağlar. Güvenli bir deneyim için bizi tercih edebilirsiniz.

Evrak desteği, müşteri hizmetleri, günlük araç konumu gibi hizmetlerimiz de seçenekler arasında yer almaktadır. ISO 9001 kalite yönergelerine uygun olarak taşımacılık süreçleri devam ediyor. Hizmetlerimiz arasında soğutmalı araç ihtiyaçları da bulunmaktadır. Gıda ürünleri taşımacılığı için ısı kontrolüne araç tercihi yapılması gerekir.

Bulgaristan taşımacılık

Bulgaristan taşımacılık, taşımacılık noktasında uluslar arası anlamda en fazla tercih edilen hizmet alanlarından biridir. Bilindiği gibi iki ülke arasında sürekli olarak devam eden ithalat ve ihracat söz konusudur. Bu anlamda, sürecin herhangi bir duraksama yaşamadan devam etmesi için taşımacılık kapsamında sorunlar olmaması son derece önemlidir.

Bulgaristan lojistik faaliyetleri için daha önce de ifade ettiğimiz gibi bizi tercih edebilirsiniz. Çok geniş araç filomuz sayesinde, aklınızda soru işareti kalmayacak şekilde hizmet almanız mümkün olmaktadır. İki bölge arasında en fazla talep edilen taşımacılık yöntemi, yakınlık nedeniyle kara yolu taşımacılığıdır. Yük taşımacılık tırları bu anlamda İstanbul veya Edirne sınır kapsından çıkışlı olarak Bulgaristan’a ulaşmayı tercih ederler. Haftalık olarak düzenli bir şekilde bu hizmetler verilmektedir.

Önemli olan bir diğer nokta ise parsiyel yük taşımacılığı olarak biliniyor. Yükler, eğer bir konteyneri tam olarak doldurmaz ise parsiyel yük taşımacılığı devreye girer. Kısacası bir konteynır içinde var olan yüklerin alıcı birden daha fazladır. Buna göre parsel hesabı üzerinden maliyet ayrımı yapılır. Bulgaristan parsiyel nakliye için iletişime geçin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Naci Sarı
Naci Sarı
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tıkla Ara