Azerbaycan Nakliye

19.12.2021
1.637
Azerbaycan Nakliye

Günümüzün büyüyen Türkiye’sinde giderek gelişen sanayi ve ticaret sektörü ile birlikte uluslararası nakliye çok önemli bir konuma gelmeye devam etmektedir. Uluslararası taşımacılıkta da Azerbaycan nakliye hizmetleri ile NASA International sizlere aradığınız kaliteyi ve güvenilirliği sunmaktadır. Güvenilir taşıma mantığı ile ister parsiyel taşımacılık ister komple taşımacılıkta en iyi güzergahlarda en iyi araçlar ile hizmet alma imkanı bulunmaktadır.

Uzun yılların getirdiği birikim ile birlikte eksiksiz ve sorunsuz bir araç filosu elde etmiş olmamız yanında özmal araçlarımız ile Türkiye-Azerbaycan hattında düzenli nakliye çalışmaları yürütülmektedir. Türkiye ile Azerbaycan arasında son yıllarda gelişen ticari ve taşımacılık anlaşmaları çerçevesinde verilen Azerbaycan nakliyat hizmetleri ile birlikte özellikle ihracata yönelik güvenilir bir taşımacılık mantığı ile hizmet verilmektedir. Türkiye bugün hem ülkemiz üzerinden hem de Avrupa üzerinden Azerbaycan’a ulaştırılması gereken yüklerde transit geçişli bir şekilde bu yapı sayesinde ihracat ve ithalat çalışmalarını sürdürmektedir.

Güvenilir Azerbaycan Nakliye Firmaları

Çok kısa sürede Türkiye’nin en güvenilir Azerbaycan nakliye firmaları arasına girmiş olmamız sayesinde bugün tecrübeli bir personel yapısı, tam donanımlı araçlar ve uluslararası nakliyeciler arasında kayıtlı yapımız ile her zaman taşıma belgesi üzerinden hizmetlerimizi sunuyoruz. Taşımacılıkta Türkiye’nin istediğiniz herhangi bir bölgesinden Azerbaycan’da Bakü başta olmak üzere birçok farklı kentte ulaşım gerçekleştirebiliyoruz. 

Taşınan ürünlerde ihracat ürünlerinin Azerbaycan’a ulaştırılması kadar ithal edilen ürünlerin de aynı güvenilir yapı ile Türkiye’ye getirilmesi sağlanıyor. Birçok farklı kentteki merkezlerimiz sayesinde Azerbaycan nakliyat firmaları içerisinde en güvenilir yapı ile lojistik alanında giderek daha büyük bir yapıya ulaşıyoruz. Bu yapı ile birlikte öncelikle karayolu sonrasında deniz yolu gibi nakliye alanlarında tüm yük çeşitlerinde uygun araç ve konteynerler ile hizmet veriliyor.

Şirketimiz bünyesinde bugün Azerbaycan taşımacılık kapsamında kuru yük taşımacılığı, frigo taşımacılık, yaş sebze/meyve taşımacılığı, kimyasal madde taşımacılığı, açık yük taşımacılığı veya konteyner taşımacılığı gibi birçok farklı hizmet çeşidi bulunmaktadır. Bu taşımacılık hizmetlerinin sağlanması için frigo taşımacılık araçları, lowbed dorse araçlar, standart tenteli kapalı araçlar gibi her araç çeşidimiz hizmete devam etmektedir.

Azerbaycan Parsiyel Nakliye

Özellikle Türkiye’de belirli bir seviyede ithalat ve ihracat çalışmalarına yeni başlamış ve taşımacılıkta daha pratik ve ekonomik çözümler talep eden firmalar için parsiyel nakliye alanında hizmet sistemimiz bulunmaktadır. Türkiye’nin farklı bölgelerinden teslim yoluyla gerçekleştirilen Azerbaycan parsiyel nakliye hizmetlerinde birçok farklı sektörde daha tasarruflu bir şekilde taşımacılık çözümleri elde edilmektedir.

Azerbaycan parsiyel nakliye hizmetleri açısından Gürcistan ve İran gibi iki farklı rota üzerinden ve yakın süreçte oluşturulacak yeni rotalar üzerinden taşımacılık devam ettirilecektir. Ülkemizde artan ticaret hacmi ve üretim hacmi ile birlikte sürekli bir şekilde sunulan parsiyel nakliye hizmetlerinde çok yüksek bir maddi avantaj elde edilerek, Azerbaycan’a ve Azerbaycan’dan Türkiye’ye taşıma hizmetleri sürdürülmektedir.

Her Zaman Uygun Azerbaycan Nakliye Fiyatları

Gerek komple taşımacılık gerek kuru yük taşımacılığı gerek parsiyel taşımacılık gibi her alanda firmamız Azerbaycan nakliye fiyatları konusunda sizlere en uygun rakamları sunmaya gayret etmektedir. Bu yapıyla birlikte öncelikle ithalat taşımacılığında Türkiye’nin belirlenen noktasından teslim alınan ürünler için Azerbaycan transport hizmetlerinde ürün yük miktarları ve araç belirlemeleri gerçekleştirilmektedir. Bu sayede daha net ve ekonomik fiyat belirlemeleri sağlanmaktadır.

Azerbaycan lojistik hizmetlerinde taşınması gereken yükün türüne bağlı olarak frigo araçlar, kapalı tente araçlar veya ağır yük araçları gibi birçok farklı araç seçimi yapılabilir. Bu sayede makul standartlar ile birlikte belirlenen Azerbaycan nakliye fiyatları üzerinden alınan hizmetlerde donanımlı araçlarda sorunsuz ve tam zamanlı şekilde taşımacılık gerçekleştirilir. Size her zaman hızlı bir şekilde sunulan hizmetlerimiz, sürekli takip edilebilir yapısıyla ticarette en sorunsuz yapıyı elde etmenize yardımcı olur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Naci Sarı
Naci Sarı
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tıkla Ara