Ürdün Nakliye

05.12.2021
930
Ürdün Nakliye

Ürdün Nakliyat ve Lojistik Hizmetleri

Arap yarımadasının en güç noktalarından biri olan Ürdün, zorlu arazi koşullarına sahip olsa da ticarette karayolu sayesinde ulaşım sağlanarak, önemli bir konumda bulunmaktadır. Her taraftan çöl toprakları ile örülü olan bu ülkeye karayolu ulaşımı gerçekleştirilirken, ithalat ve ihracat açısından Türkiye ile iyi ilişkiler geliştirilmiştir. Bu ilişkiler çerçevesinde de hem ithalat hem ihracat kapsamında Ürdün nakliye hizmetleri yürütülmektedir.

Türkiye ile Ürdün arasındaki ticari anlaşmalar bağlamında Ürdün nakliyat hizmetlerinin yürütülmesi için Türkiye’de nitelikli firmalar tarafından sistematik hizmetler sunulmaktadır. Bu sistematik hizmetlere örnek olarak son yıllarda ülkemizde taşımacılık anlamında her noktada adı geçen NASA International ön plana çıkmayı başarmaktadır. Bünyemizde çok geniş bir araç filosu, eğitimli personel yapısı ve tecrübeli şoför yapısı bulunmasıyla bu önemli nakliye hizmetlerinde sorunsuz bir işleyiş elde edilmektedir.

Profesyonel Ürdün Nakliyat Firmaları

Kaliteli hizmeti hızlı ve programlı bir şekilde sunma amacıyla yola çıkan firmamız, uzun yıllar öncesinde kurmuş olduğu özmal araç filosu ile bugün Türkiye’den dünyaya ulaşan bir taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Bu taşımacılık ağı içerisinde en önemli ülkelerden biri olan Ürdün için de karayolu üzerinden gerçekleştirilen profesyonel bir taşımacılık sistemi bulunmaktadır. Ayrıca hizmetlerimiz bünyesinde Ürdün deniz nakliyesi gibi çok avantajlı bir yapı da yer almaktadır.

Ürdün taşımacılık hizmetlerinde öncelikle karayolu sistemi üzerinde durulursa, bu lojistik sistemlerinde yükün türüne bağlı olarak giyim eşyaları, gıda, ilaç, endüstriyel metaller, kimyasal gübreler, elektronik ürünler gibi birçok ürün grubunda taşıma yapılabilmektedir. Genellikle bu ürünler dış ticarette Ürdün ile alışverişi gerçekleştirilen çeşitler arasında görülmekle birlikte taşıma yapılan şehirlerde de Amman, Madaba ve  Al Aqabah gibi şehirler bulunmaktadır.

Seçilen şehrin mesafesine, seçilen yükün çeşidine ve boyutlarına bağlı olarak doğru araç belirlemeleri ile Ürdün lojistik hizmetleri sağlanabilmektedir. Bu noktada seçilen yükün türüne bağlı olarak karayolu veya deniz nakliyesi gerçekleştirilmesi için net kararlar verilir. Bu karara bağlı olarak son teknoloji araçlar, yükün teslim alınması ile birlikte programlı bir şekilde takip edilir bir yapı ile taşıma sağlar.

Ürdün nakliyat firmaları arasında yer almamız ile birlikte bu taşıma sistemi içerisinde yükün sigortalı ve sorunsuz bir şekilde taşınması için kalite standartları ile hizmet verilir. Bu çerçevede örneğin soğuk gıda taşımacılığı için frigo taşımacılık, ağır yük taşımacılığı için lowbed araç taşımacılığı gibi sistemler tercih edilir. Hatta gereken noktalarda parsiyel taşımacılık sağlanması açısından da uygun araçlar ile hizmet verilir.

Ürdün Gemi Nakliyesi Hizmetleri

Deniz yoluyla taşımacılık gerçekleştirilmesi açısından da Ürdün gemi nakliyesi kapsamında uygun araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır. Bu açıdan RORO, konteyner ve dökme yük taşımacılığı gibi sistemlerden birisinin tercih edilmesi ile yük ulaşımı sağlanmaktadır. RORO taşımacılık için uygun yapıya sahip olan araçlarımız dışında, konteyner taşımacılığı imkanı da yer almasıyla Ürdün deniz nakliyesi kapsamında her zaman uygun bir yapı bulunmaktadır.

Ürdün gemi nakliyesi hizmetlerinde daha az yakıt kullanımı, daha fazla yük taşıma olanağı, aracın daha az kullanılması, karayolu taşımacılığına göre daha az bekleme süresi bulunması gibi avantajlar ekonomik anlamda da dış ticarette büyük bir artış sağlamaktadır. Ülkemizde deniz taşımacılığında geliştirilmiş sistemler sayesinde Ürdün frigo nakliye işlemlerinde dahi gemi nakliyesi ile hizmet verilmesi mümkün olmaktadır.

İdeal Ürdün Nakliye Fiyatları

İster karayolu ister deniz taşımacılığı sayesinde her zaman avantajlı bir Ürdün transport hizmeti sağlanması ile birlikte hizmetlerde fiyat belirlemeleri açısından da her zaman çok uygun navlun rakamları belirlenir. Belirlemelerde Ürdün çalışan nakliyeciler arasında her zaman göz önünde bulundurulan standartlar ile birlikte ideal rakamlar ortaya çıkarılması için çalışma sağlanır.

Nakliye fiyatlarının belirlenmesi için teslimat noktası mesafesi, hangi taşımacılık sisteminin kullanılacağı, yükün miktarı, türü, araç seçimi ve yol durumu gibi noktalar göz önünde bulundurularak sigortalı ve takipçi taşımacılık sistemi sunulur. Temel noktada fiyat belirlemelerinde en önemli ayrıntı, sizlere ekonomik bir şekilde hizmet sunulması ve dış ticarette ideal çözümler elde etmenizin sağlanmasıdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Naci Sarı
Naci Sarı
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tıkla Ara