Ukrayna Nakliye

05.12.2021
927
Ukrayna Nakliye

Ukrayna Nakliyat ve Lojistik Hizmetleri

Türkiye’nin ticarette ihracat ve ithalat konusunda önemli anlaşmalar gerçekleştirdiği Ukrayna, taşımacılık sektöründe de en önemli rotalar arasına girmeyi başarmıştır. Öncelikle ihracat sonrasında ithalat ve transit taşımacılık alanında da Ukrayna nakliye hizmetleri NASA International bünyesinde en önemli hizmet kalemlerinden birisi arasına girmeyi başarmıştır.

Ukrayna taşımacılık hizmetlerinin verilebilmesi için bünyemizde özmal araçlarımız ile eksiksiz ve tamamen profesyonel bir koordinasyon sağlamıştır. Bu koordinasyon ile birlikte genellikle tır taşımacılığı gerçekleştirilmesi dışında karayolu nakliye ile birlikte gereken noktalarda denizyolu taşımacılığı sağlanması için de geliştirmeler sağlanmaktadır.

Çözüm Odaklı Ukrayna Nakliyat Hizmetleri

Sizler için sunduğumuz Ukrayna nakliyat hizmetlerinde en önemli nokta, çözüm odaklı bir sonucun elde edilebilmesidir. Bu açıdan koordinasyon içerisinde yürütülen çalışmalar ile birlikte dış ticaret açısından hizmet vermekte olan ihracat firmalarının lojistik çözümler elde edebilmesi için standart taşıma araçları ile birçok farklı alanda hizmet verilmektedir.

Ukrayna karayolu nakliye hizmetlerinin gerçekleştirilmesi için kullandığımız araçlar arasında kuru yük taşımacılığı sağlayabilecek kapalı tente araçlar, soğuk zincir kapsamında kullanılacak frigolu araçlar, konteyner taşımacılığı ve gabari dışı ağır nakliyat araçları gibi çeşitler bulunmaktadır. Bu araçların her birinde Türkiye-Ukrayna lojistik hattında çalışabilecek şekilde C2 yetki belgesi bulunmak ile birlikte uluslararası bir nakliye şirketi yapısı ile hizmet verilmektedir.

Ukrayna ile Türkiye arasında ihracat ve ithalat temelli olarak gerçekleştirilen taşımacılık hizmetlerinde ek olarak birçok farklı noktada yardımcı hizmetler sunulmaktadır. Bu açıdan Ukrayna lojistik hizmetleri sırasında gerekecek depolama, liman hizmetleri, gümrükleme, acentelik hizmetleri ve antrepo hizmetleri gibi her noktada çözüm odaklı çalışmalar sağlanmaktadır. 

Düzenli Ukrayna Frigo Nakliye Hizmetleri

Ukrayna ile Türkiye arasındaki ticari anlaşmalar gereği özellikle gıda nakliyesi çok önemli bir yere gelmekte ve düzenli bir şekilde gıda ihracatı gerçekleştirilmektedir. Bu noktada kuru taşımacılık, taze meyve/sebze taşımacılığı ve frigo taşımacılık gerçekleştirilmesi için Ukrayna frigo nakliye hizmetlerine uygun bir şekilde tüm araç sistemleri ve taşıma sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Firmamız bünyesinde kullanılmakta olan araçlar ile birlikte Ukrayna transport hizmetlerinde soğuk gıda taşımacılığı yapılabilmesi için uluslararası standartlara uygun frigo taşımacılık araçları düzenlenmiştir. Karayolu taşımacılığı ile ulaşım gerçekleştirecek bu araçlarda sorunsuz taşıma sonuçlarının elde edilebilmesi için en yetkin ve son sistem soğutma sistemleri ile ürünün her an kontrol edilmesi ve doğru şekilde muhafaza edilmesi mümkün olmaktadır.

Ukrayna Parsiyel Nakliye Çözümleri

Gerek gıda taşımacılığı gerek tekstil veya ticari ürün taşımacılığı gibi birçok farklı noktada Ukrayna karayolu nakliye hizmetlerinde parsiyel taşımacılık gibi bir sistem de yer almaktadır. Taşıma gerçekleştirilecek yükün hacim ve ağırlığı göz önünde bulundurularak, bir tır dorsesini doldurmayacak boyutlara sahip olan yüklerde daha ekonomik bir çözüm olarak parsiyel taşımacılık hizmeti sunulmaktadır.

Türkiye’de en uygun konumdaki depolar ile birlikte toplama işlemi gerçekleştirilen yükler parsiyel yapıları ile birlikte kayıt altına alındıktan sonra tek bir araç içerisinde toplanarak parsiyel taşımacılık için hazır hale getirilmektedir. Günümüzde Ukrayna nakliye firmaları tarafından olağan şekilde tercih edilen bu yöntem, bünyemizde de Ukrayna’da birçok farklı noktaya ulaşacak şekilde uygulanmaktadır.

İdeal Ukrayna Nakliye Fiyatları

Tüm taşımacılık çeşitlerinde sistematik bir yapı ile çözüm odaklı çalışma sergilememiz yanında her zaman dış ticarette sizlere destek olacak ekonomik çözümler sunmaya gayret ediyoruz. Bu bağlamda da Ukrayna nakliye fiyatları açısından hangi hizmet türünde olursa olsun ekonomik belirlemeler gerçekleştirmek için standartlar ile en doğru rakamlar tespit edilmektedir. 

Ukrayna taşımacılık hizmetleri gerçekleştirilmesi için öncelikle ürünün türüne bağlı olarak ithalat ve ihracatta nakliye aracı seçimleri yapılmaktadır. Kapalı standart tenteli dorseli tırlar, frigo dorse tırlar veya ağır yük taşıma araçları gibi araç belirlemeler sonrasında en uygun navlun ücretlerinin tespit edilmesi ile sizlere her zaman avantajlı hizmetler verilmektedir. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Naci Sarı
Naci Sarı
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tıkla Ara